29
Srp

Určitě jste někdy byli v situaci, kdy jste z Prahy Ruzyně letěli na dovolenou, nebo cestovali na služební cestu. S sebou velké množství zavazadel, která lépe než autem na letiště nedopravíte. Můžete tedy jet taxikem, nebo vlastním vozem. V prvním případě se nemusíte o nic starat, ale co s autem v případě druhém?

Pokud už musíte jet na letiště svým vozem, bezpochyby pátráte kde svůj vůz bezpečně zanecháte na dobu nepřítomnosti. Možností je několik. Zaparkujete někde poblíž v ulicích a na letiště se dopravíte MHD. To ale neřeší problém s velkým množstvím zavazadel, které musíte k terminálům dopravit a o bezpečnosti parkování ani nemluvě. Další možností je zaparkovat na některém parkovišti okolo letiště. Parkoviště bývají hlídaná a z některých Vás dopraví do 10minut k terminálům. Přesto to není úplně to pravé.

Co byste řekli na parkoviště u letiště Ruzyně přímo naproti terminálům? Bezpečné parkoviště s non-stop službou a velkým počtem parkovacích míst a s doplňkovými službami na dosah. Že by Vám odletělo letadlo z důvodu hledání parkovacího místa se Vám nemůže stát. Po zaparkování jste za 2 minuty chůze přímo na odletových a příletových terminálech. Parkování u letiště už nenajdete blíž. Navštivte naše webové stránky www.parkfly.cz a parkujte s 50% slevou.

Add reply

What is 7 + 8 ?
Please leave these two fields as-is:
DULEZITE! Abyste mohli pokracovat, je treba vyresit jednoduchou matematickou otazku. Jde o ochranu proti SPAM robotum. Dekuji