Spatne ID plochy.
28
Zář

Jídelní stoly jsou více, než jen pouhým nábytkem. Znamenají pro nás místo, kde se scházíme každý den a jsou také místem, kde trávíme sváteční chvíle, jakou je Vánoční večeře a svatební hostina. Jídelní stoly jsou místem, kde se schází celá rodina. Obvykle v restauracích, jsou jídelní stoly místem milostných schůzek či schůzek pracovních. Jídelní stoly jsou vyráběny, zvláště v dnešní moderní době, ze všech možných rozličných materiálů. Od klasických, masivních dřevěných stolů se design odklonil spíše ke sklu a kovu.
Jako nábytek se jídelní stoly vyvíjely jen minimálně. Dříve byly jídelní stoly, zvláště bohatých šlechticů a králů vykládané drahými kameny, vzácnými dřevy (například ebenem) a byly pozlacovány nebo vykládány slonovinovou výzdobou. V dnešní době se výrobní design přiklání k jednodušším variantám, ozvláštňují své výrobky spíše materiálem než výzdobou. Jídelní stoly jsou většinou upravovány jen tolik, aby byla zachována funkčnost. Stůl musí unést mísy s jídlem a musí dobře zapadat do prostředí jídelny.

,

Add reply

What is 15 + 3 ?
Please leave these two fields as-is:
DULEZITE! Abyste mohli pokracovat, je treba vyresit jednoduchou matematickou otazku. Jde o ochranu proti SPAM robotum. Dekuji