01
Říj

Vtipy

Vtipy jsou možná občas trochu kontroverzní, ale hlavně že se zasmějete. Přečíst si můžete něco z černého humor, klasických vtipů o policajte a o blondýnkách nebo i něco lechtivějšího. Záleží jen na vás, co se vám nejvíce líbí. Vašemu smyslu pro humor se meze rozhodně nekladou. Ukažte všem svým sousedům jak hlasitě se umíte smát.

Každý vtip má nějakou tajuplnou minulost. Jak byl asi vymýšlen? Jak vlastně spatřil světlo světa a kdo se stal jeho prvotním řečníkem? Jeho tvůrcem? Kde začala celá ta linka předávání? Ani vtipy jsou vtipné a zároveň i tajemné. Tedy jen pokud nad nimi takto přemýšlíte, což ovšem není nikterak obvyklé. Vtipy nám také dávají možnost zasmát se nad věcmi, které jsou obvykle spíše k pláči. Většina lidí se pak sice na vás kouká skrz prsty, ale vy se alespoň skvěle pobavíte.

Trápíte se? Nemáte dobrou náladu? Tak to je ten praví čas si přečíst nějaký pořádný vtip. Ten vás dokáže pořádně rozveselit a uvést vás do té správné pohody. Tento tajný trik předávaný po generace opravdu funguje na každého. Neexistují žádní suchaři, kteří se vtipu nezasmějí. Oni to jen předstírají, že se nesmějí. Ve své mysli se právě popadají za břicho. Důležité je vtipy sdílet.

, , , , , , , ,

Add reply

What is 5 + 12 ?
Please leave these two fields as-is:
DULEZITE! Abyste mohli pokracovat, je treba vyresit jednoduchou matematickou otazku. Jde o ochranu proti SPAM robotum. Dekuji
  Nové weby pro originální články > ZDE (klik) <
 • CZAutohits návštěvnost
 • Další doporučené odkazy

 • Říjen 2011
  Po Út St Čt So Ne
  « Zář   Lis »
   12
  3456789
  10111213141516
  17181920212223
  24252627282930
  31