Spatne ID plochy.
23
Říj

Vybrat si něco na internetu není zase až tak easy, jak by se zdálo. Situaci komplikuje složité značení a generické katalogové popisy, se kterými se bohužel stále setkáváme. Bohužel, většinou je to tak, že vlastně vůbec nevybíráme to co chceme, ale spíš až ve chvíli když poměrně přesně víme, co chceme, se jdeme podívat po tom, co nás zajímá. Jako ale nějak uspořádané katalogy, aby se v tom člověk vyznal, existuje něco takového? Kromě pár vyspělejších shopů co se vyznají v elektronice to prakticky nikde není.

Zaujalo mě ale že i když se to dělá jednoduše, dá se to realizovat a člověk hned má z nákupu jiný (lepší) pocit. Asi každý si dovedeme vybavit nějaký ten přívěšek. No a právě jeden český shop, specializující se na přívěšky na krk, kam jsem už ani nevím přesně jak před nedávnem zavítal, mě přesvědčil o tom, že to jde jinak. Hned prostě kouknu a vidím – jako hledal jsem zrovna něco pro přítelku, takže jsem šel do přívěsků pro ženy a tam to jakože okouknul, prostě tohle základní dělení podle toho, pro koho člověk něco kupuje je podle mě v určitých oblastech poměrně zásadní. K tomu jsem pak zkouknul jednoduše u řetízků co se hodí na krk k tomu přívěsku a nebyl problém 🙂 Ne že to někde je schovaný v kategorii podkategorie a ta někde pod výrobcem.. Přátelé, toto bychom si asi vážně nerozuměli kdyby to bylo nějak takhle, to bych tam asi už fakt nezašel. Na druhou stranu, občas se něco musí trochu dublovat a člověk musí mít možnost si to najít i podle jakoby nelogického řazení – typicky amulety na krk, tak trošku mimo ostatní kategorie, ale zato jako mě zajímá kde jsou nějaký tyhlety magický symboly a proklikávat se přes nějaký sexy-unisexy mě moc nebaví… No tak jako našel jsem si svůj oblíbený keltský kruh a nebylo problém.. Přátelé, takhle to má vypadat. Za mě teda hodnocení – Priveskynakrk.cz – 10/10.

, ,

Add reply

What is 15 + 15 ?
Please leave these two fields as-is:
DULEZITE! Abyste mohli pokracovat, je treba vyresit jednoduchou matematickou otazku. Jde o ochranu proti SPAM robotum. Dekuji
  Nové weby pro originální články > ZDE (klik) <
 • CZAutohits návštěvnost
 • Další doporučené odkazy

 • Říjen 2011
  Po Út St Čt So Ne
  « Zář   Lis »
   12
  3456789
  10111213141516
  17181920212223
  24252627282930
  31