Google, META vás šmírují a profilují, aby bylo možné na vás a vaše kontakty cílit. Používejte i kvůli ostatním lidem se kterými komunikujete soukromé služby jako je Proton.
Seznam aplikací zaměřených na zachování soukromí uživatelů je ZDE (anglicky).

24
Říj

Dnešní doba je plná násilí, krádeží přepadávání. V některých městech nebo částech měst, není vyjímkou, že se lidé bojí vyjít po setmění ven. Mohou se stát snadnou obětí nějakého útoku, přepadení, nebo znásilnění. Co tedy dělat pro to, abychom neměli obavy vyjít na ulici? Řešení nabízí prostředky na osobní obranu.

Co se mezi prostředky na osobní obranu zahrnuje? Těmto prostředkům se říká tak, protože pomocí nich můžeme útočníka odradit, nebo dokonce odzbrojit. Mezi nejběžnější prostředky osobní ochrany patří paralyzery, pepřové spreje, různé obušky nebo boxery. Jejich účelem je být co možná nejmenší a zároveň nejúčinnější. Vejít by se měly bezproblému do dámské kabelky a zároveň by měly napomoci ubránit se před velkým a silným útočníkem.

paralyzery pracují na principu elektrické energie jako transformátor. Z malé baterky tak pak dokáže vytvořit výboj o několika desítek tisíc voltů. Po přiložení přístroje na člověka se vytvoří elektrický náboj, který by měl útočníka omráčit. Vy pak máte dostatek času zavolat pomoc, nebo nejlépe utéct. Čím déle bude paralyzer na útočníkovi, tím větší z toho bude mít šok. Výhodou Paralyzérů je pak to, že následky nejsou trvalé, ale do pár minut jakýkoli šok zmizí. paralyzery a jiné prostředky osobní ochrany pořídíte na highlife.cz

Add reply

What is 12 + 11 ?
Please leave these two fields as-is:
DULEZITE! Abyste mohli pokracovat, je treba vyresit jednoduchou matematickou otazku. Jde o ochranu proti SPAM robotum. Dekuji