Spatne ID plochy.
31
Říj

Co takhle přejít na bio stravu, nebo jí chcete prostě jenom zkusit? Nebojte se jí. Na bločku z obchodu se sice objeví vyšší cena, než za běžné potraviny, zde však víte, že platíte za kvalitu. Víte, jak to poznáte?

bio strava je rozhodně chutná
Odborníci tvrdí, že biopotraviny chutnají lépe, než potraviny klasické. Přirozeně vypěstované bio produkty a maso z ekologických chovů chutnají lépe, než např. genetický upravené produkty, nebo produkty plné konzervantů. Za pravdu všem bio příznivcům dává také nejen řada testů. Miliony lidí po celém světě, kteří bio potraviny s chutí jedí, jsou důkazem popularity biopotravin a snahy návratu ke kvalitní potravě.

Pěstováním přirozeným způsobem bioprodukty obvykle obsahují méně vody, více sušiny, nutričních látek a vitamínů než obdobné konvenční. Kvalita krmiva, volný pohyb zvířat a bezstresová porážka pozitivně ovlivňují konzistenci, chuť a barvu masa, co také pozitivně ovlivňuje kvalitu potravin a tedy i náš požitek z jídla a zdraví pro naše tělo.

Pěstování a nákup

Místem, kde se biopotraviny pěstují jsou ekofarmy – na ekofarmách je vyšší druhová pestrost rostlin a živočichů, jsou místem zachování původních krajových odrůd rostlin a plemen zvířat, ukazují směry etického zacházení s hospodářskými zvířaty. Ekofarma je stále populárnějším místem také v rámci agroturistiky. Propagace a podpora ekologicky hospodařících farem je součástí moderního a zejména zdravého stylu života.

, , , , , ,

Add reply

What is 13 + 3 ?
Please leave these two fields as-is:
DULEZITE! Abyste mohli pokracovat, je treba vyresit jednoduchou matematickou otazku. Jde o ochranu proti SPAM robotum. Dekuji
  Nové weby pro originální články > ZDE (klik) <
 • CZAutohits návštěvnost
 • Další doporučené odkazy

 • Říjen 2011
  Po Út St Čt So Ne
  « Zář   Lis »
   12
  3456789
  10111213141516
  17181920212223
  24252627282930
  31