27
Bře

V poslední době si velká řada podniků uvědomuje přednosti propagačních možností ve formě reklamních předmětů, a tak neustále stoupá zájem po dobrých a současně cenově dosažitelných reklamních darech.

Stále oblíbenější a vyhledávanější bývají originální, použitelné a účelově vybrané drobnosti, jenž budou firmu připomínat koncovým klientům přesně tak spolehlivě jako obchodním velkoodběratelům i při rutiních činnostech. Toužíte s nadcházející sezónou překvapit vaše obchodní partnery nebo klienty milým a originálním propagačním dárkem? Volte plážové žabky, které zahrnují všechna kritéria unikátního efektivního reklamního dárku. Používá je takřka každý, poskytují spoustu eventualit zpracování , jsou dobře použitelné a rozhodně potěší též správně vybraným designem. Reklamní žabky prezentují zaručeně novátorský, hravý a převážně efektivní způsob reklamy. V případě reklamních žabek můžete uvolnit uzdu své fantazii. Načrtněte si žabky v originálním vzhledu či designu a vyrobte si si svoje reklamní žabky do nejmenšího detailu , aby co nejlépe prezentovaly vaši firmu. Vybrat je možno z rozličných typů podrážek, materiálů, druhů pásku, vzorů na podrážce a obalů. Rádi pro vás taktéž vyprojektujeme návrh přesně podle vašich požadavků. Tato rozšířená plážová obuv stručně řečeno nabízí neomezenou škálu možností, obrazotvornosti se meze nekladou. Na žabky pro vás vytvoříme jakýkoliv potisk i logo, stejně tak je možno zvolit materiál a typ pásku (textilní, PVC, atd.). Další možností je vyražení Vašeho loga na podrážku (při chůzi tak budou plážové žabky zanechávat otisk s vaší reklamou), případně výroba plážových žabek ve tvaru na přání, třeba s pěnovým rámečkem nebo samostatně.

, , , , ,

Add reply

What is 6 + 15 ?
Please leave these two fields as-is:
DULEZITE! Abyste mohli pokracovat, je treba vyresit jednoduchou matematickou otazku. Jde o ochranu proti SPAM robotum. Dekuji
  Nové weby pro originální články > ZDE (klik) <
 • CZAutohits návštěvnost
 • Další doporučené odkazy

 • Březen 2012
  Po Út St Čt So Ne
  « Úno   Dub »
   1234
  567891011
  12131415161718
  19202122232425
  262728293031