Spatne ID plochy.
 •  

  Květen 2012
  P Ú S Č P S N
  « Dub   Čvc »
   123456
  78910111213
  14151617181920
  21222324252627
  28293031  
 • 22
  Kvě

  FTE maximal uvedla na trh novou řadu antén pod označením HyDra pro UHF pásmo, které by měly dosáhnout ještě většího úspěchu, než předcházející řada EVO.

  Antény FTE Maximal s novým designem

  Série antén HyDra má nový a jedinečný design vytvořený přímo FTE maximal, který umožňuje snížení objemu balení až o 25% ve srovnání se starší řadou antén EVO a i antén od jiných výrobců.

  Tato úprava je založena na možnosti otáčení základny pro reflektory o 90 °, a to tak, že může být umístěna v zákrytu s prvky antény. To znamená snížení nároku na prostor a lepší optimalizaci úložného prostoru pro přepravu antén.

  Snadná instalace antén

  Dalším aspektem, který byl důležitý při vývoji antén, byla možnost jednoduššího složení pro instalaci. Aby se tohoto dosáhlo, byl navržen systém „click“, který je založen na tom, že montážník během instalace spojuje jednotlivé součásti anténybez nutnosti použít jakýkoliv nástroj. Toto zlepšení umožňuje provést montáž  jen v 5 jednoduchých krocích, přičemž toto celé zabere jen několik sekund.Jednoduchost a rychlost složení antény můžete vidět na demonstračním videu:

  http://www.ftemaximal.com/video/HyDra_en

  Další úprava se dotkla také třmenu pro uchycení antény na stožár. Nový třmen pro uchycení je zcela nové konstrukce a zaručuje pevnější uchycení antény ke stožáru. Jsou použity motýlkové matice, které zvyšují odolnost vůči nepříznivým povětrnostním podmínkám.

  K dispozici jsou 2 modely antén řady Hydra:

  HyDra 45
  HyDra 35

  Anténa je balena ve 2 krabicích: samostatně baleno je tělo antény a samostatně reflektory.

   

  , , , ,

  Add reply