03
Čvn

Moderní doba si žádá kvalifikované pracovníky v každém oboru. Důraz je kladen nejen na naše odborné znalosti, ale také na tzv. měkké dovednosti (soft skills), které mimo jiné podporují náš proklientský přístup, schopnost pracovat efektivně v týmu, předcházet konfliktům a budovat žádoucí vztahy.

Česká republika si udržuje poměrně vysokou úroveň odborných znalostí ve zdravotnictví (v rámci zemí Evropské unie se na poli kvality odborné poskytované péče řadíme dlouhodobě do 20. místa). Abychom si tuto pozici dokázali udržet a možná i zlepšit, je třeba se zaměřit také na kvalitu komunikace ve zdravotnictví, protože právě ta jde s odbornou stránkou léčby pacienta ruku v ruce.

Právě proto realizuje společnost Soft Education tréninkové programy zaměřené na rozvoj měkkých dovedností lékařů, zdravotních sester i ostatních pracovníků ve zdravotnictví.

Podporujeme celoživotní vzdělávání lékařů a sester a v rámci každého tréninkového programu nabízíme účastníkům tréninků kreditní body přidělené organizacemi ČAS, ČLK nebo UNIFY. Tréninky, které realizujeme, se liší od odborných konferencí nebo přednášek tím, že na nich má každý účastník možnost předávané dovednosti prakticky vyzkoušet, být aktivní součástí tréninku a získat konkrétní tipy pro svůj rozvoj. Získávání kreditů se tak může stát přínosným a zábavně stráveným časem.

Jedním z možných tréninkových programů, kterého se mohou lékaři či zdravotní sestry aktivně zúčastnit je například trénink „Komunikace pro lékaře a zdravotní sestry“, který každého absolventa seznámí s technikami, jež vedou k budování pacientovy důvěry, vzájemných vztahů na pracovišti a zefektivnění tak samotné léčby.

Další tréninkové programy společnosti Soft Education se orientují například na prezentační dovednosti pro přednášející lékaře, typologii (nejen) pacienta, asertivitu, efektivní komunikaci po telefonu a manažerské dovednosti lékaře či vrchní sestry.

společnost Soft Education je partnerem lékařů a zdravotních sester na jejich cestě k získávání kreditních bodů v rámci celoživotního vzdělávání.

Add reply

What is 3 + 9 ?
Please leave these two fields as-is:
DULEZITE! Abyste mohli pokracovat, je treba vyresit jednoduchou matematickou otazku. Jde o ochranu proti SPAM robotum. Dekuji
  Nové weby pro originální články > ZDE (klik) <
 • CZAutohits návštěvnost
 • Další doporučené odkazy

 • Červen 2010
  Po Út St Čt So Ne
  « Kvě   Čvc »
   123456
  78910111213
  14151617181920
  21222324252627
  282930