Spatne ID plochy.
19
Dub

Každým rokem stoupá počet škol, jež přechází v přijímacím řízení na tzv. NSZ, tedy národní srovnávací  zkoušky, pořádané společností SCIO. Jen za minulý rok se přiklánělo k těmto testům jako k přijímacímu řízení přes 4 000 škol. Výsledky těchto testů jsou pro mnohé studenty stěžejním faktorem, který určuje, jakým směrem a kde se jejich další studium bude odehrávat.

Z těchto a bezesporu i z řady dalších důvodů jsou tyto testy velice důležité a vyžadují si proto i dostatek úsilí a důslednou přípravu. Ovšem nalézt ty správné podklady pro studium nemusí být vůbec lehké. Pokud se k nějakým materiálům dostanete, nenalezete v nich často postup řešení či nějakou diskusi nad dalšími možnostmi, a nějaké autentické zkušenosti a rady už vůbec ne. Část těchto starostí Vám odpadne, pokud si zakoupíte nějaký z přípravných kurzů, ale cena takovýchto kurzů je většinou v řádech tisíci korun.

Třetí možností je pak samostudium doma a potřebné informace si musíte nalézt na internetových stránkách sami.  Výborným pomocníkem, který může leccos nahradit, jsou stránky oScio.cz , kde Vás velice podrobně seznámí s průběhem všech typů zkoušek. Na stránkách naleznete celou řadu příkladů, které pro Vás připravili starší studenti, aby jste byli schopni, zrychlit způsob uvažování a myšlení, který je u těchto testů třeba. U příkladů nechybí ani vysvětlení, proč a která odpověď je správně. Na serveru máte také možnost diskutovat nad otázkami, pokud Vám něco není jasné. Výhodou je i fórum, kde můžete například komunikovat se studenty, kteří již testy absolvovali. Další plus stránek  na rozdíl od kurzů je i fakt, že jsou k dispozici vždy a zdarma, stačí mít jen připojení k internetu.

Pokud jste se tedy rozhodli zbytečně neutrácet své peníze, může se pro Vás web o scio testech stát velice hodnotným pomocníkem na cestě k úspěšnému splnění Vašich zkoušek.

One Response to “Scio testy – online příprava zdarma”

Add reply

What is 4 + 13 ?
Please leave these two fields as-is:
DULEZITE! Abyste mohli pokracovat, je treba vyresit jednoduchou matematickou otazku. Jde o ochranu proti SPAM robotum. Dekuji