06
Čvn

Ačkoliv si to neuvědomujeme, je elektromagnetické záření (tzv. elektrosmog) běžnou součástí našeho života. Generují ho předměty, se kterými se denně dostáváme do kontaktu jako například mobilní telefony, LCD obrazovky, počítače nebo mikrovlnné trouby. To může poškodit lidský organismus a ovlivnit zejména plod a kojence. Jak se chránit? Oblečením BE-safe.

Člověk je kromě uměle vytvořeného záření obklopen také zářením, které na povrch Země dopadá z kosmu a dalších zdrojů. Ke zvýšené expozici různých typů záření dochází při různých příležitostech. Jednou z nich mohou být kontroly letištním scannerem během zámořských letů, nebo návštěvy lékařských pracovišť vybavených rentgeny, magnetickou rezonancí, radioterapií atd.

Můžete sice namítnout, že takové nízké a nahodilé dávky nemohou mít na lidský organismus žádný negativní vliv, jenže kdo objektivně určí hranici, kdy je preventivní ochrana účinná a kdy už ztrácí smysl? Kdy si můžete být zcela jistá, že souhra řady nepatrných změn nevyvolá velké důsledky?

Oblečení BE-safemateriálu s vetkaným kovovým vláknem působí jako neviditelný obranný štít a snižuje rizika tohoto záření na lidské tělo na minimum. Technologie výroby těchto unikátních oděvů pochází z vesmírného programu Shenzhou a použitý materiál a postupy výroby tak splňují nejpřísnější nároky na funkčnost a kvalitu zpracování. Přitom vypadá jako běžná látka, je příjemný na nošení a splňuje i přísná kritéria módní policie.

Oblečení BE-safe má antiradiační efekt, chrání vás i vaše těhotenské bříško proti UV záření a nejen to – tato tkanina s příměsí bambusu a stříbrného vlákna má i dezodorační, antibakteriální a antistatický efekt. Můžete mu naprosto důvěřovat – tento materiál, z něhož jsou šaty BE-safe vyrobeny, byl testován v institutu Space Medical Research Institute of People’s Liberation Army’s General Armament Department a Shanghai Test Center a bylo prokázáno, že jeho elektromagnetická stínící účinnost je 30-40 dB, která zajistí odstínění více než 98 % elektromagnetických vln.

Z nabídky BE-safe si můžete vybrat těhotenské šaty pro nejkrásnější období vašeho života. Jsou vyráběny pro ženy, které měří 150-170 centimetrů, skrývají postranní zip, hedvábné obroubení a u některých modelů je možná i regulace obvodu.

A aby ani muži nepřišli zkrátka, v nabídce najdou i pánské košile z tohoto materiálu. Více informací získáte na www.be-safe.eu.

Add reply

What is 14 + 2 ?
Please leave these two fields as-is:
DULEZITE! Abyste mohli pokracovat, je treba vyresit jednoduchou matematickou otazku. Jde o ochranu proti SPAM robotum. Dekuji