15
Srp

Pivní lázně jsou zcela jedinečné pro každého klienta. Okouzlí Vás atmosféra i blahodárné účinky pivní lázně. Přijďte pohladit tělo i duši, sami nebo s partnerem, k dispozici jsou i dvojité vany.
Tento zážitek můžete ještě umocnit relaxační masáží. Pivní lázeň je zážitek, zábava a podporuje uvolnění, relaxaci a dobrý zdravotní stav. Už od středověku je všem lékařům, bylinářům a ranhojičům dobře známo, že koupele v kvasnicovém pivu mají pro člověka léčivý účinek a dokonce slouží i jako prevence před různými chorobami. Ležíte ponořeni do teplé pivní lázně, v ruce vychlazené pivo a relaxujete, není to příjemná představa? Pivní kvasnice jsou přírodní léčebné prostředky. Detoxikujte organismus tou nejpříjemnější cestou, ponořte se do pivní lázně a vychutnávejte si její blahodárné účinky. Jedná se o speciální a naprosto originální lázeňskou terapii, která Vám dopřeje tolik potřebný odpočinek. Pivní lázně si vychutnávají jak muži, tak ženy, a to bez ohledu na to, jestli jsou konzumenty tohoto zlatavého moku nebo ne. Pivní lázně mají regenerující účinek na vlasy, pleť a uvolnění svalů i těla a přispívají k celkovému zlepšení obranyschopnosti.
Pivní lázně se pro Vás tedy velice rychle stanou příjemným a neobyčejným zážitkem i nevšední zábavou, která spojuje odpočinek a relaxaci s léčebně ozdravným pobytem. Jedinečné spojení pivní lázně a uvolňující masáže Vás dostane do pohody. Lázně si mnozí z nás představíme jako místo, kde se zdržíme alespoň týden, abychom se podrobili místním procedurám. V dnešní uspěchané době jsou zde ale i jiné alternativy. Ostatně už ve starověkém Římu patřila návštěva lázní ke každodenním rituálům. Proč tedy nespojit oblíbenou činnost Čechů v podobě pití piva s lázeňstvím? Vyzkoušejte pivní lázně i Vy.

Add reply

What is 7 + 7 ?
Please leave these two fields as-is:
DULEZITE! Abyste mohli pokracovat, je treba vyresit jednoduchou matematickou otazku. Jde o ochranu proti SPAM robotum. Dekuji