Spatne ID plochy.
17
Srp

Nože nás provází již od pradávna. V podstatě používáme nože stále ke stejnému účelu, ke kterému byli kdysi vytvořeny – k řezání, k porcování jídla, k obraně. Postupem času se nože vyvíjely a zdokonalovaly. Od jednoduchých ocelových nožů až po současné, propracované nože.

Dnes nemáme jeden univerzální nůž na všechno, ale existuje celá řada nožů na různé použití. Patří sem např. lovecké nože, kuchyňské nože, keramické nože a v současné době velmi oblíbené nože univerzální kapesní.

Co můžou takové univerzální nože obsahovat? Už se nejedná pouze o klasické vybavení jako je nůž, pilka nebo otvírák na konzervy, ale výrobci se snaží vymýšlet stále nové vybavení, které byste u nožů ani nehledali. Není divu, že pokud si půjdete koupit kapesní nůž, prodavač Vám nabídne nůž, který obsahuje MP3 přehrávač, fungující flash disk, nebo ho budete moci využít jako myš k počítači.

Dnes už nemusí být nůž základní výbavou pro zálesáky, ale také pro IT specialisty nebo dokonce top manažery. Vždy budou mít při ruce nástroj, který nejen dokáže utáhnout šroubky u počítače, ale v nouzi zazálohovat data, nahrát nový firemní program, nebo si donést prezentaci a využít nůž jako laserové ukazovátko.

Add reply

What is 12 + 2 ?
Please leave these two fields as-is:
DULEZITE! Abyste mohli pokracovat, je treba vyresit jednoduchou matematickou otazku. Jde o ochranu proti SPAM robotum. Dekuji