21
Srp

Myslíte si, že svůj blog, magazín nebo firemní blog můžete postavit na freehostingu? To je vážení omyl! Nedostanete žádnou technickou podporu, budete mít omezené možnosti, nečeká vás žádný komfort. Maximálně budou na vašem s láskou vytvořeném webu zobrazovat pochybnou reklamu. Přenesete příliš mnoho dat? Na to ani nemyslete, protože majitelé freehostingu vás bez milosti odstřihnou. Mnohem lepší je využít služeb levného hostingu. Za 30 korun měsíčně vám nabídne diametrálně lepší služby.

Doby, kdy jste za kvalitní hosting museli platit stovky nebo dokonce tisíce korun měsíčně jsou už dávno pryč. Nepotřebujete dokonce ani vlastní servery, které byste si ve sklepě sami složitě udržovali a přece můžete mít rychlé webové stránky s prakticky neomezenými možnostmi. Už od třiceti korun získáte neomezeně velký prostor na disku, neomezeně velkou databázi a neomezené množství přenesených dat. Levný hosting nemusí znamenat jen ústupky. Levný hosting je mnohdy lepší než nějaká drahá „profesionální“ řešení.

Zvažte rovněž nákup domény. Dnes jsou jejich ceny již tak nízké, že si je může dovolit prakticky každý. Vlastní doména vzbuzuje důvěru u vašich zakazníků. Rovněž můžete začít budovat značku svého vlastního jména. Doména udělá váš život zase o něco jednodušší. Nenechte nikoho jiného, aby vám vaši vysněnou doménu sebral.

Doména a levný hosting vám poté umožní vytvořit web vašich snů. Nebudete omezování jako ti, co ještě žijí v minulosti a stále využívají služeb freehostingů. Vstupte do nové budoucnosti a pořiďte si levný hosting.

, , , , , ,

Add reply

What is 3 + 5 ?
Please leave these two fields as-is:
DULEZITE! Abyste mohli pokracovat, je treba vyresit jednoduchou matematickou otazku. Jde o ochranu proti SPAM robotum. Dekuji