19
Kvě

Jak vydělávám pomocí PC

Shrnutí: Klikačky, HYIP, Autosurf, registrace do katalogů, Založení czautohits. Vydělává jen CZAutohits a pravidelná registrace do katalogů.

Začínal jsem kolem roku 2002 s klikačkami a emailovkami jako Donkey Mails. Pak jsem zkoušel kolem roku 2005 tzv.peníze - výdělekHYIPy (to jsou jakési investiční programy kde člověku slibují že zhodnotí rychle své peníze) ale dříve nebo později je ztratí protože tyto programy mají právo kdykoliv přestat platit. V USA je to snad nelegální. Také „autosurfy“ jsem zkoušel. Je to podobný princip jako u HYIPu. Akorát že musíte nasurfovat denně dané množství reklamních stránek ostatních členů aby se vám denní „úrok“ z investice připsal. Dříve nebo později končí jako HYIP, opět bez záruky.
Aktualizace 2009: klikačky bez investic považuji za ztrátu času protože ty drobné peníze nestojí za čas který do toho vložíte. HYIPy jsou legální podvodné hry kdy admin se snaží nahrabat peníze sobě a není zavázán k tomu aby vám zaplatil peníze zpět.

Co dělám teď?

1. CZAutohits.com

V roce 2006 jsem si koupil autohit skript na czautohits.com a přeložil ho do češtiny. Důvod proč jsem to rozjel byl ten že jsem chtěl mít nějakou stránku s vysokou návštěvností a také mě obecně zajímají možnosti jk si návštěvnost zvýšit takže to byla pro mě zábava. Nyní v roce 2009 se snažíme spolu s programátorem systém vylepšovat tak aby členům přinášel co nejhodnotnější návštěvníky na jejich stránky.
Výdělek z autohitu je něco nad 1000Kč měsíčně, takže to pokrývá poplatky za hosting a doménu. Také má doména czautohits různé podstránky jako je CZAutohits fórum.

2. Registrace internetových stránek do katalogů

Začal jsem od března 2009. registraci do katalogů dělám pro jednu českou firmu na smlouvu a mám za to několik tisíc měsíčně. Je to robotická práce ale peníze za to jsou. Spokojenost. Manuální registrace do katalogů nabízím také sám.

3. „SAY International“ a „Global Domains Internetional Inc.“

Dvě firmy využívající síťového marketingu k prodeji jejich produktů. Do SAY jsem vstoupil na začátku 2009.
U SAY International se prodávají parfémy a u GDI domény .WS, .COM … a hosting.
Aktualizace: s GDI (Global Domains International) jsem skončil protože další členové do systému jdou obtížně sehnat. U SAY jsem stále ale nejsem aktivní v referování, mám za to že k velkým penězům si člověk nepřijde. 😐

Co děláte Vy?

3 komentáře to “Jak vydělávám pomocí PC”

Add reply

What is 11 + 8 ?
Please leave these two fields as-is:
DULEZITE! Abyste mohli pokracovat, je treba vyresit jednoduchou matematickou otazku. Jde o ochranu proti SPAM robotum. Dekuji
  Nové weby pro originální články > ZDE (klik) <
 • CZAutohits návštěvnost
 • Další doporučené odkazy

 • Květen 2009
  Po Út St Čt So Ne
      Čvn »
   123
  45678910
  11121314151617
  18192021222324
  25262728293031