02
Úno

Elektronická cigareta, také eCigareta – Pro většinu z nás zcela neznámá věc, ačkoli poslední dobou tato novinka vstupuje do našich podvědomí. Přiznejme si, každý z nás někdy zkusil cigaretu. Někteří ji v tom okamžiku zahodili se slovy: ‚V tom budoucnost nevidím.‘ Někteří do toho ovšem spadli tak hluboko, že už ani výstražné ‚Kouření může zabíjet‘ nepomáhá. A zde vznikl problém, ovšem jak se z něj dostat, když ani nikotinové žvýkačky a podobné vymoženosti nezabírají?

Této otázky se chytli odborníci, kteří po nekonečných hodinách plných potu, krve, vulgárních výrazů a čajových sušenek sestrojili e-cigaretu. V té chvíli se připsal bod na stranu kuřáků neboť elektronická cigareta má nesmírné až vesmírné výhody. Nemůžete vystát cigaretový kouř? V pořádku, elektronická cigareta produkuje pouze čistou vodní páru, tím pádem také můžete kouřit v nekuřáckých prostorách. Co se týče Vašeho zdraví, elektronická cigareta je zdravější, neboť neobsahuje dehet, čímž se radikálně snižuje riziko vzniku rakoviny plic. eCigareta také velmi napomáhá při odvykání kouření, což je pro většinu z Vás hlavním požadavkem, či do této chvíle nereálným snem.  E-Cigareta má mnoho výhod, které jako kuřáci určitě přijmete s úsměvem na rtech i na srdci.

Tímhle se dostáváme k akci na Kurkdechces.cz, kde za 2 e-cigarety dáte pouhých 490,-Kč, čímž ušetříte celých 1500,-Kč. Říkáte si jak je to možné? Žádný háček se nekoná, jedinou, jednoduše odškrtnutou podmínkou je, že nikotinové kapsle budete půl roku eKouřit právě díky již zmíněným stránkám Kurkdechces.cz. Laicky řečeno, 6 měsíců si budete objednávat nikotinové kapsle z této stránky, která se přislíbila i k bezproblémovým reklamacím a 14tidenní garancí vrácení Vašich peněz, a to i přes to, že je Vaše eCigareta již použitá.

První měsíc tedy získáte set 2 elektronických cigaret s nabíječkou a 30 nikotinových kapslí na měsíc za 900,- Kč (30×30), čímž se dostáváme na sumu minimálně o několik stovek menší, než kdybyste si kupovali normální cigarety. Zbylých 5 měsíců budete automaticky dostávat svých 30 nikotinových kapslí na měsíc. Sečteno podtrženo – měsíčně ušetříme nejméně 900,-Kč, čímž se dostáváme na častku asi 5000,- Kč, ušetřených právě za těchto 6 měsíců. E-cigareta Vám opravdu šetří peníze.

Srhnutím – Proč tedy e-cigareta? Ušetříte  několik Vašich těžce vydělaných tisíců, chráníte zdraví Vás, i lidí ve Vašem okolí. Zamyslete se tedy nad sebou, neboť takhle oslňující nabídka je opravdu jedinečná. Více informací s možností objednávky eCigarety na http://www.kurkdechces.cz/novinka-dotovana-supersmoke-optima-za-490-kc

, , , , , ,

One Response to “Dotovaná Elektronická cigareta eCigareta”

 • První měsíc tedy získáte set 2 elektronických cigaret s nabíječkou a 30 nikotinových kapslí na měsíc za 900,- Kč (30×30), čímž se dostáváme na sumu minimálně o několik stovek menší, než kdybyste si kupovali normální cigarety. Zbylých 5 měsíců budete automaticky dostávat svých 30 nikotinových kapslí na měsíc. Sečteno podtrženo – měsíčně ušetříme nejméně 900,-Kč, čímž se dostáváme na častku asi 5000,- Kč, ušetřených právě za těchto 6 měsíců. E-cigareta Vám opravdu šetří peníze.
  +1

Add reply

What is 2 + 10 ?
Please leave these two fields as-is:
DULEZITE! Abyste mohli pokracovat, je treba vyresit jednoduchou matematickou otazku. Jde o ochranu proti SPAM robotum. Dekuji
  Nové weby pro originální články > ZDE (klik) <
 • CZAutohits návštěvnost
 • Další doporučené odkazy

 • Únor 2010
  Po Út St Čt So Ne
  « Pro   Dub »
  1234567
  891011121314
  15161718192021
  22232425262728