23
Kvě

Romantické pobyty Brno – pro romantické pobyty Brno se ideálně hodí pobyt v romantické vísce Býkovice na Blanensku. Personál Penzionu U Tří volů pro Vás připravil nabídku výhodných programů, které Vás zcela jistě potěší svým obsahem : Romantický víkend, Wellness víkend, Rodinný pobyt, Týden prázdnin a Sport a relaxace.

Býkovice – romantická víska v romantické krajině

Pro romantické pobyty Brno jako stvořená, hledat ji příliš nemusíte, z Brna severně po E 461 a v Černé Hoře odbočit doleva na Býkovice. Ani ne třicet kilometrů. Okolí Býkovic svým návštěvníkům předkládá rozmanitou škálu přírodních unikátů, historických, kulturních a technických památek. Krajina přímo vybízí k výletům a to pěšky i na kole, po značených cestách anebo jen po místnich komunikacích. Nechte se inspirovat romantickými pobyty Brno a věnujte své partnerce tento romantický pobyt Brno jako netradiční dárek k výročí nebo k narozeninám. Pánové zase uvítají možnost využít romantický pobyt Brno k vysloveně pánské jízdě ve stylu expedice. Přitom do Býkovic můžete vzít sebou i svého nerozlučného přítele, svého pejska.

Penzion U Tří volů (penzion Brno) – penzion pro romantické pobyty Brno

Penzion U Tří volů je v provozu již čtvrtým rokem, za tu dobu si již získal své renomé.Všechny pokoje v hlavní budově penzionu jsou komfortně vybaveny: TV se satelitním příjmem, telefonem, minibarem a možností připojení na internet. Součástí penzionu je také technická památka Porčův mlýn. Celková kapacita penzionu včetně Porčova mlýna je 55 lůžek. V penzionu myslí také na ubytování pro sportovce, pro které je připraveno multifunkční hřiště s umělým povrchem. V komplexu penzionu je také kulečník. Po náročném dni si příjemně odpočinete v parní lázni, v bazénu s protiproudem a vířivkou, pro důkladnější odpočinek využijte masáž.
Samozřejmostí jsou denní a sezónní speciality. Romantický pobyt Brno v Penzionu U Tří volů si můžete zpříjemnit například posezením na terase, kde vám přímo před Vašimi zraky ugrilují různé druhy vybraných mas a zeleniny. Personál penzionu poskytuje služby na profesionální úrovni s individuálním přístupem k hostům.
Přijměte pozvání personálu a navštivte nás v Penzionu U Tří volů!

Add reply

What is 14 + 15 ?
Please leave these two fields as-is:
DULEZITE! Abyste mohli pokracovat, je treba vyresit jednoduchou matematickou otazku. Jde o ochranu proti SPAM robotum. Dekuji