24
Kvě

Brno, město ležící na křižovatce střední Evropy, je přirozené centrum pořádání kongresů, odborných konferencí, firemních školení a nejrůznějších kurzů. A také disponuje bohatým výběrem atraktivních prostorů. Prostory pro svá školení a kurzy Brno můžete vybírat v areálech vysokých škol, prostory pro Vaše školení a kurzy Brno Vám nabídnou hotely a penziony ve svých sálech a saloncích. Účelné prostory pro školení a kurzy Brno Vám zajistí specializovaná školící střediska. Ať pro školení účetních Brno, pro kurzy právnického minima Brno, pro školení pracovníků pojišťoven a bank Brno, nebo jazykových kurzů Brno, kurzů asertivity Brno.

Prostory pro školení a kurzy Brno – kousek dál

Hledáte prostory pro školení a kurzy Brno – kousek dál, cenově výhodné, přesto v jeho těsné blízkosti? Mimo ruch Brna a dobře dosažitelné? V Býkovicích Vám Penzion U Tří volů nabídne dva seminární prostory, naprosto oddělené, o celkové kapacitě 80 osob. Pronajmout si je můžete jednorázově, na jeden den, na více dní, případně na víkend nebo opakovaně, podle charakteru Vašeho školení či kurzu. Personál Penzionu zajistí komplexnost služeb, zahrnujících vybavení audiovizuální technikou prostor pro školení a kurzy Brno, parkování přímo v areálu, ubytování ve výborně zařízených pokojích. Stravování v restauraci formou Týdenního menu, občerstvení rautovou formou, nebo vlastním výběrem z nabídky jídelního lístku. Přečtěte si více informací na stránce pronájem sálu Brno.

Výhodou prostor pro školení a kurzy

Je nesporně cena – nabídka atraktivních paušálů pro Vaše kurzy a školení, či individuální cena přímo pro vás! Dalším bonusem je okolní krajina. Lesy, louky, rybníky se pstruhy… traduje se, že tento kraj patří k nejčistším na celé Moravě. A proto, přijďte, přesvědčte se na vlastní oči a třeba zde budete chtít strávit Silvestra 2010. Určitě se nebudete nudit!

Add reply

What is 15 + 15 ?
Please leave these two fields as-is:
DULEZITE! Abyste mohli pokracovat, je treba vyresit jednoduchou matematickou otazku. Jde o ochranu proti SPAM robotum. Dekuji