15
Čvc

Užijte si adrenalinovou akční zábavu s přáteli! Paintball je sport či zábava, při které je cílem vyřadit protivníka zasažením kuličkou s barvou vystřelenou z paintballové zbraně (značkovače).
Darujte někomu paintballový zážitek jako dárek nebo jako součást oslavy. Jedná se o bezkontaktní adrenalinový sport, při němž je k vyřazení protihráčů používáno zbraní, které střílejí želatinové kuličky, které jsou ze zbraně vypuzovány expandujícím stlačeným vzduchem nebo CO². Uvnitř obsahuje kulička netoxické vodou rozpustné barvivo rozličných barev. Při zásahu cíle skořápka kuličky praská a v okolí zásahu je potřísněné barvivem. Tímto způsobem je zasažený (označený) hráč vyřazen ze hry a odchází mimo hřiště do předem určeného prostoru. Paintball se hraje jak rekreačně na přírodních hřištích (většinou v lese), kde způsob hry připomíná spíše výcvik speciálních jednotek, přičemž důraz je kladen hlavně na utajení a dobře promyšlenou taktiku, tak i jako vrcholový sport na speciálních hřištích postavených z nafukovacích překážek, kde jsou již kladeny značné nároky na technické vybavení hráčů paitballu. Paintball je zábav vhodná pro muže i ženy každého věku, pouze s přihlédnutí k zdravotnímu stavu, doporučený minimální věk je 15 let. Paintball je plný napětí, dobrodružství a vzrušení, ale především je to opravdu báječná zábava a legrace pro partu přátel! Všeobecně platí, že čím více je hráčů paintballu na konkrétní hru, tím lépe, jelikož paintball je hra týmová a při nízkém počtu postrádá na hratelnosti a stává se nudnou. Paintball lze hrát ve všech ročních období, i v zimě. Počítejte s tím, že na paintballovém hřišti strávíte přibližně 4 až 6 hodin, v závislosti na počasí, vaší fyzické kondici a viditelnosti.

Add reply

What is 3 + 11 ?
Please leave these two fields as-is:
DULEZITE! Abyste mohli pokracovat, je treba vyresit jednoduchou matematickou otazku. Jde o ochranu proti SPAM robotum. Dekuji