Spatne ID plochy.
17
Čvc

Se sluncem a létem v nás roste touha Vidět, Slyšet a Zažít. A jsme ochotni za zážitky cestovat po krajích. A proto vznikly LETNÍ HUDEBNÍ FESTIVALY. Je jich naštěstí spousta, dlouhé, krátké, domácí i mezinárodní. Konají se na hřištích, letištích, ve sportovních halách. My se necháme pozvat na ty, které využívají hradní, zámecké nebo jiné historické prostory. Krása prostředí tak posune zážitek ze slyšeného do vyšších úrovní.
Právě probíhá XXV. kytarový mezinárodní festival na zámku v Mikulově, začal 3.7. a závěrečný Koncert účastníků festivalu a kytarového orchestru zazní 9.7. Tento festival provází i výstavy, semináře, workshopy a mistrovské kurzy.
Jinou úroveň zážitků dozajista slibuje 19. ročník unikátního Festivalu pro židovskou čtvrť v Boskovicích. Od 7. do 10.7.2011 se na čtyři dny promění doslova celé Boskovice ve festivalové město: koncerty v amfiteátru letního kina, jazzová scéna v zámeckém skleníku, hudební scéna za muzeem, odpolední divadla na hradě a ve farské zahradě, promítání v kině Panorama i v amfiteátru, komornější koncerty v synagoze, cyklovýlet, nonstop DJs scéna na palouku před hradem, autorská čtení, prohlídky židovské čtvrti, výtvarné dílny, profi šapitó, světelná show … Nechte se zlákat: Kryštof, Support Lesbiens, Divokej Bill, Mother’s Angels, …

Hledáte hotely na jižní Moravě? Navštivte stránku hotely na Jižní Moravě.

A nakonec jeden krátký festival, Festiválek U Palce Tišnov. Odpoledne 9.7.2011 až do noci 10.7.2011 je konán 2. ročník multižánrového hudebního festivalu v překrásných prostorách barokního domu ‚U Palce‘ v Tišnově. Hlavním hostem je známá brněnská kapela Čankišou, bubeník Pavel Fajt, písničkář Záviš, kapela Nuck Choris Gang a další. Není zapomenuto ani na občerstvení. Pokud budete chtít vyrazit někam na dobré jídlo, doporučujeme rozhodně restaurace v Brně.

Add reply

What is 12 + 8 ?
Please leave these two fields as-is:
DULEZITE! Abyste mohli pokracovat, je treba vyresit jednoduchou matematickou otazku. Jde o ochranu proti SPAM robotum. Dekuji