18
Čvc

Víkendové pobyty na nejrůznějších lákavých místech mohou velmi dobře zpestřit Váš vztah, nebo mohou dobře posloužit jako svatební dar či jako dárek k výročí, k narozeninám apod.
Víkendový pobyt může být relaxační, wellness, romantický pro dva, léčebný, pouze pro ženy,
pro seniory, pro rodiny s dětmi apod. Hledáte ideální víkendový pobyt, který byste si mohli užít s někým blízkým? Pak jste zde správně! Každý druh víkendového pobytu skýtá jiný typ odreagování.
Romantické víkendové pobyty pro dva – překrásné chvíle plné romantických večeří při svíčkách, vířivek, bazénů a skvělé nálady se svým partnerem nebo partnerkou.
Víkendové pobyty pro dva levně v pivních lázních – Nejen pro milovníky chutného zlatavého pivního moku jsou připraveny pivní lázně. V pivních lázních si přijde na své každý návštěvník. Základní a nejdůležitější procedurou v pivních lázních je koupel v živých kulturách pivovarských kvasnic s přísadami drcených vonných bylin a sladu. Jako doprovodné procedury jsou k dispozici odpočinek na slámovém lůžku, masáže nebo zábaly. Víkend v pivních lázních může sloužit i jako perfektní dárek k narozeninám nebo výročí. Dopřejte sobě nebo blízkým úžasnou relaxaci, uvolnění, zjemnění pokožky a dokonce i zlepšení zdraví. To vše jen v pivních lázních.
Wellness víkendový pobyt – Nádherná relaxace ve vířivkách, bazénech a saunách přeci neurazí nikoho. Některé z wellness víkendových pobytů jsou zaměřené na speciální druhy masáží a wellness procedur. Relaxační víkendové pobyty – Máte raději klid a ticho přerušované pouze zpěvem ptáčků a šuměním hlubokých lesů vybízejících k dlouhým procházkám? Pak si určitě vyberete jeden z mnoha pobytů v sekci Relaxační víkendy. Kvalitního odpočinku se mnoha lidem nedostává, dopřejte si ho tedy plné hrsti! Pokud jste sportovně založená osoba, určitě se Vám zalíbí relaxační víkendy spojené s vyjížďkami na kole, s golfem nebo s adrenalinovými sporty. Milovníci historie zase ocení například víkendové pobyty na zámcích. Pokud si nechcete užívat odpočinku sami, můžete s sebou vzít na většinu pobytů ještě někoho, popřípadě i celou rodinu a strávit krásné chvíle spolu.

Add reply

What is 7 + 4 ?
Please leave these two fields as-is:
DULEZITE! Abyste mohli pokracovat, je treba vyresit jednoduchou matematickou otazku. Jde o ochranu proti SPAM robotum. Dekuji