22
Čvc

Poznejte kouzlo relaxace a opravdového odpočinku díky wellness víkendům.Máte málo času, jste zaneprázdnění a unavení? Wellness víkend je to pravé pro rychlé načerpání energie a nastartuje vás do nového týdne. Wellness víkend především umožňuje odbourávat stres, který je všude kolem nás.
Relaxace a hýčkání jsou hlavním posláním tohoto pobytu a věřte, že si budete skutečně užívat a to díky wellness procedurám, jako jsou například masáž lávovými kameny, lymfatické masáže, vířivka, bazén či klasická, regenerační, reflexní, lymfatická, medová nebo relaxační masáž. Dále jsou to různé koupele s bylinnými esencemi, solné a rašelinové koupele, kyslíková terapie či sauny.
Nevíte kam na víkend? Vyberte si u nás z nabídky prověřených lázeňských a wellness víkendů a wellness balíčků. Věnujte originální dárek! Vyberte si z naší nabídky wellnes víkendů a relaxačních nebo zážitkových pobytů v lázních v Čechách a na Slovensku a věnujte ho jako dárek ve formě dárkového certifikátu na sametovém papíře, elegantně zabaleném v dárkové krabičce. Stále více lidí vyhledává wellness víkendy k prevenci onemocnění, omlazování těla a duše a celkovému odpočinku. Wellness víkend se tudíž stává zcela novým kulturním trendem. Ve skutečnosti se ale wellness praktizuje už tisíce let – počínaje Mezopotámií, Egyptem až po starobylé Řecko a Řím a pozdějí Otomanskou říší, Japonskem a západní Evropou. Dnes je wellness doménou společnosti, která se zaměřuje na prevenci, zdravý životní styl, fitness, duševní a fyzický odpočinek a relaxaci. Lidé považují čas strávený o wellness víkendech za důležitou součást životního stylu, zážitky ve wellness centrech zahrnují ozdravné programy, zážitkové programy, wellness víkedny s programem pro duševní relaxaci i aktivní sportovní programy se zajímavými outdoor zážitky nebo exotickými procedurami.

Add reply

What is 2 + 11 ?
Please leave these two fields as-is:
DULEZITE! Abyste mohli pokracovat, je treba vyresit jednoduchou matematickou otazku. Jde o ochranu proti SPAM robotum. Dekuji