25
Čvc

Pečujte o své zdraví a duševní pohodu. Už toho máte všeho dost? Potřebujete relaxovat? Alespoň na chvíli vypnout a odpočívat? Resetovat hlavu? Neváhejte a zkuste wellness! Hlavní přínos relaxace a rehabilitace spočívá v uvolnění vnitřního napětí. Při pravidelné aplikaci wellness také výrazně ovlivňuje svalový tonus a centrální nervový systém. Správnou relaxací a rehabilitací lze odbourávat dopady stresových stavů, duševního či fyzického přetížení – klient si při správně voleném programu „dobije baterky“. Tělu prospěšné jsou zejména masáže, které vás zbaví napětí, bolavých svalů a psychické nepohody. Na výběr v dnešní době máme z velkého množství speciálních procedur.
Stále více wellness center nabízí také kompletní ošetření v salonu krásy pro muže. Styl wellness se skládá z několika neoddělitelných součástí a to z pozitivního přístupu k životu , péči o fyzickou kondici , zdravé výživy a ochrany proti stresu . Rozvoj civilizace nám přinesl usnadnění práce a snížení potřeb fyzické síly pro zajišťování životních potřeb. Od počátku minulého století jsme snížili fyzickou aktivitu nutnou k zajištění obživy v průměru o 75 % a zvýšili energetický příjem potravin. Tělo je ale na fyzické výkony zvyklé a na náš současný životní styl není stavěno. Chceme-li zachovat jeho správnou funkci, musíme mu pohyb dopřát „uměle“ v podobě cvičení. Obnovíte své fyzické i duševní síly nenáročným aktivním odpočinkem. Wellness, to je účinná prevence civilizačních chorob a stresu. Vyberte si svůj wellness pobyt. Volný překlad anglického slova wellness znamená být v pohodě a fit. Je to také zdravý způsob života, jde o kulturu mysli, duše a těla. A je to jeden ze způsobů, jak si na dovolené aktivně odpočinout a nabrat nové síly tím nejpříjemnějším způsobem. Masáže, sauny, bazény, vířivky, koupele a zábaly, to vše a mnohem mnohem víc je wellness.

Add reply

What is 6 + 3 ?
Please leave these two fields as-is:
DULEZITE! Abyste mohli pokracovat, je treba vyresit jednoduchou matematickou otazku. Jde o ochranu proti SPAM robotum. Dekuji