29
Čvc

Vyhlídkový let balónem je romantický a dobrodružný zážitek, jeden z nejlepších dárků pro Vaši přátele. Balon se prakticky řídit nedá. Můžeme pouze stoupat či klesat, a tím vyhledávat potřebný směr větru, který se v závislosti na výšce často mění. Létáme tedy, kam nás vítr zavane, což činí každý let balonem naprosto unikátním. Nikdy se neopakují dva stejné vyhlídkové lety balonem. Vaše bezpečnost během vyhlídkového letu balonem je samozřejmě zaručena, profesionálními piloty a posádkami. Vyhlídkový let balonu trvá minimálně hodinu. Létá se výškách podle klientova přání a nálady, nejhezčí výhledy jsou ve výškách od 150 do 500 m. Dívat se na svět z výšky je snem snad každého z nás. Kdo by se nechtěl proletět, volný jako pták! Křídla Vám sice nedáme, ale nabízíme romantický i adrenalinový vyhlídkový let balonem! Nejde o to doletět do konkrétního cíle, co nejrychleji, ale vychutnat si samotný vyhlídkový let balonem, bez hluku a při minimální rychlosti.
A jak let balonem probíhá? V dohodnutý čas a na předem pronajaté louce pozemní personál balon rozvine, ukotví, a připraví ho k postavení. Pilot potom všem účastníkům letu balonem poskytne základní informace o provozovateli, balonu, programu vyhlídkového letu a zodpoví případné dotazy. Potom začne vlastní postavení balonu. Obal se plní za pomoci velkého ventilátoru nejprve studeným a později horkým vzduchem. Když je balon dostatečně vyhřátý, zvedá se a získává stále větší sílu, až se dostane do svislé polohy. V té době již pasažéři mohou nastoupit a pilot po provedení povinných předletových úkonů pokračuje ve vytápění balonu. Po chvíli se lanoví balonu napne a koš se i s pasažéry neznatelně zvedne a začne lehounce klouzat po terénu ve směru větru (zatím je balon stále připoutaný k zemi). Pilot začne intenzivně topit všemi hořáky. Balon získává tah a kotevní lano se napne. V této chvíli pilot balon odpojí od země a ten začne stoupat do výšky. Po nějaké chvíli je již balon dostatečně vyhřátý a hořáky se mohou vypnout. Proti dosavadnímu hřmotu hořáků náhle zavládne ticho a Vy si můžete vychutnávat klidný let balonem. Let horkovzdušným balónem je jeden z nejromantičtějších dárků jaký můžete darovat. Vyhlídkový let balónem je určen pro každou generaci a určitě si tento let nenechte ujít.

Add reply

What is 13 + 3 ?
Please leave these two fields as-is:
DULEZITE! Abyste mohli pokracovat, je treba vyresit jednoduchou matematickou otazku. Jde o ochranu proti SPAM robotum. Dekuji